Niçin Platin Havalı Yatak?

Platin Havalı Yatak Sistemleri, Platin Yatak (2009) markasıdır. Platin Yatak 10 yıldır hasta karyolası ve havalı yatak sektöründe hizmet veren bir firmadır. Türkiye’de ilk kez boru tipi havalı yatak satışını başlatarak hastaların hizmetine sunmuştur. Eski ve fayda sağlamayan baklava tipi havalı yatakların yerini boru tipi havalı yataklar ile doldurarak, 10 hastada test edilmiştir. Yara oluşumu önlendiğini gören Platin Yatak, 5 havalı yatak modeli ile kendi markasını oluşturarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hangi hastaya hangi havalı yatak uygundur? Hangi havalı yataklar tercih edilmelidir? Havalı yataklarda hangi özellikler olmalıdır? Tüm sorularda profesyonel yanıtlar bulabileceğiniz Platin Havalı Yatak Sistemleri markamızın 14. yılını kutlamaktayız.

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM

Hassasiyet gösterilmesi gereken bir iş yapıyor olmanın bilincindeyiz. Müşterilerimizin olabilecek problemlerini en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmak adına, özenle çalışıyoruz. Aksi takdirde hastalarımızın mağduriyet yaşayabileceğini biliyoruz. Firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimize, özenle hizmet sağlıyoruz. 

HIZLI SERVİS

Hastalarımız için en kısa süre içerisinde hizmet vermek için çalışıyoruz. Hastalarımızın yatakları, hastaneden taburcu olmadan evlerinde hazır oluyor. Hastayı mağdur etmeyen aynı gün servis seçeneğimiz var. 

KALİTELİ MARKA

Ürünlerimizin kalitesine önem veriyoruz. Arıza riski oluşturmayacak, hastanın tedavi sürecini aksatmayacak şekilde kaliteli ürün ve malzemeler kullanarak kullanıcılar ile buluşturuyoruz. 

Firmamızın avantajlarından faydalanmak ve kaliteli hizmet almak için iletişim numaralarımızdan firmamızı arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.