2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Yatağı Hastama Uygun Mu?

2 motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen bu üründür. Hastane tipi, 4 parça yan korkuluklara sahip olması, daha kullanışlı olmasını sağlar. Bu nedenle hem hastanelerde hem huzurevlerinde hem de evlerde hastalar çokça kullanır. Ürünün antibakteriyel aksesuarları temizlenebilir, yan korkulukları hastanın kaymasını engeller ve yataktan kalkıp otururken kolaylık sağlar. Üründe bulunan birbirinden bağımsız olarak bulunan sağ ve sol da 2’şer adet bulunan yan korkuluklar; yataktan kalkıp oturmak isteyen hastalar için destek sağlar. Hastalar korkuluklara tutunarak yataktan kalkıp oturabilirler. Bu korkuluk modeli sayesinde hastalar kendilerini daha güvende hissederler.

2 motorlu hasta yatağının 2 fonksiyonu olması, yatağa bağımlı hastaların bakımında yetersiz kalabilir. Eğer ki hastanız hiç hareket edemiyorsa ve hastanıza bakmak durumundaysanız üst modellere ihtiyaç duyabilir ve tercih edebilirsiniz.

2 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

2 Hareket: Ürün elektrik ile çalışır, kumanda ile yönetilir. Kumanda da bulunan tuşlara basılı tuttuğunuzda hasta yatağının sırt ve ayak kısmı hareket ettirilebilir. Sırt & baş tarafı 90 derece, ayak tarafı ise yukarı doğru kaldırılıp indirilebilir.

Teknik: Motor kapasitesi maksimum 90 kg olan hastalar için uygundur. Korkulukları ayrı ayrı hareket ettirilebilir. Tekerlekleri yüzeyi çizmez. Kumandası el kabloludur. 1×2 ölçülerinde olup, evde kullanıma uygundur. Garanti süresi 2 yıldır.

Şilte: Ürünün set içerisinde bulunan sünger şilte, hastaların idrar kaçırma durumlarına karşı sıvı geçirmez kılıfa sahip olup, hava alabilme özellikli lazer kesimlerden oluşur.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Ürünün siparişini vermek için telefon numaralarımızdan firmamızı arayabilirsiniz. Siparişinizi satış temsilcilerimize ilettikten sonra gerekli tüm bilgileri satış temsilcilerimiz sizlere aktaracaktır. Ürünün hastanıza uygunluğu, kalitesi ve teslimatı ile ilgili tüm detayları aktarıyor olacağız. Firmamızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.