2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı Niçin Tercih Edilir?

Ekonomik hasta yatağı seçeneğimizin piyasada tercih edilmesinin nedeni, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasıdır. Uygun fiyatlı hastane yatağı arayışında olan müşterilerimiz için en makul fiyata en kaliteli hasta yatağını sunuyoruz. Temel pozisyon değiştirme ihtiyaçlarını sunan bu ürün, kol gücü gerektirmeden, kumanda vasıtasıyla hastanın yatış pozisyonunu değiştirir.

Piyasadaki ekonomik hasta yatağı modellerine göre; imal edilen demir aksanı, motor kalitesi ve şilte rahatlığı açısından kalitesi üst seviyededir. Kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu ürün; hem fiyatı hem de üreticisi tarafından sunulan garanti avantajı sayesinde birçok hastamızın tercih ettiği bir üründür.

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Kullanım: Elektrik ile çalışır, kumanda ile yönetilir.

2 Motor: Üründe 4500N gücünde motorlar bulunmakta olup, 100 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Motorlardan biri yatağın sırt kısmını kaldırmaya, diğer motor ise ayak kısmını hareket ettirmeye yarar. Baş ve ayak tarafı istenilen seviyede durdurulabilir, aynı anda da hareket ettirilebilir.

Ölçü ve Teknik Detaylar: Ürün tek kişilik 1x2m ebatlarında olup, yan bariyerleri demir borulardan imal edilmiştir. Tekerlekleri kitlenebilir.

Şilte: Hasta yatağının içerisinde bulunan şilte, uzun süreli kullanıma uygun, temizlenebilir kılıfa sahip, lazer kesimlerden oluşur.

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağının Siparişi ve Teslimat Süresi

Ürünün stok durumu ve detaylı bilgileri için firmamız ile görüşebilirsiniz. Görüşmeniz sonrasında ürünün siparişini aradığınız satış temsilcisine verebilirsiniz. İstanbul içi siparişler için, satış temsilcilerimiz teslimat süresini bildirecektir. İstanbul dışı siparişler içinde, ürünün teslimat süresi kargo firmasına bağlıdır. Siparişiniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.