4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Hasta Yatağı Niçin Tercih Edilir?

4 motorlu hasta yatağı en rahat hasta yatağıdır. Yaşlı hastaların yataktan rahat kalkıp oturmasını sağlarken, bakıma muhtaç hastaların bakım verme kalitesini arttırır. 4 motorlu hasta yatağı aynı zamanda hem uzun hem de kilolu hastaların kullanımına uygundur. 4 motorlu hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu tüm hareket özelliklerini sağladığından, hasta yakınları tarafından çokça tercih edilir. 4 motorlu hasta yatağında; 2 ve 3 motorlu hasta yataklarında bulunan özellikler bulunmakta olup, ekstra olarak da yarı koltuk pozisyonu mevcuttur.

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama Prosedürü Nedir?

4 motorlu hasta yatağının kiralama ücreti aylık olarak tahsis edilir. Günlük kiralama seçeneğimiz yoktur. Sadece 4 motorlu hasta yatağı için asansörü olmayan, dar evler için ekstra görüşme yapmaktayız. Ürünü kiralamak için İstanbul’da yaşamalısınız ve firmamızı arayarak bizzat sipariş vermelisiniz. Ürünler kolay arızalanabilecek ürünler değildir. Tüm yataklar, dezenfekte edilerek teslim edilir.

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

  • Her hastanın rahatını sağlayabilecek, kilolu ve uzun hastaların kolaylıkla kullanabileceği üründür.
  • Motor kapasitesi 130 kg hastaları taşıyabilir.
  • Demir aksanı kaliteli olup, güvenli bir şekilde hastanın hareket ettirilmesini sağlar.
  • 4 motorlu hasta yatağının ölçüleri 115*215 cm olup yerden yüksekliği en alçak olan hasta yatağıdır.
  • Trendelenburg pozisyonları vardır. Baştan ayak bölgesine kan dolaşımı sağlanır.
  • Ürünün set içerisinde sünger  yatağı dahildir.
  • Kullanımı kolay ve pratiktir.

Nasıl Kiralanır?

Firmamız tarafından kiralanan ürünler hastalarımızın adreslerine teslim edilir. Hastaneden taburcu olmadan bir gün önceden sipariş vererek ev adresinizde hasta yatağını hazır edebilirsiniz. Firmamızı arayarak ürünleri kiralayabilir ve istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.