2 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Yatağı

2 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Yatağı Niçin Tercih Edilir?

2 motorlu hasta yatakları, hareket edebilen ama sırtının kaldırılmasına ihtiyaç duyan hastalar tarafından kullanılır. Yoğun bakım gerektiren hastalar için yetersiz kalmaktadır. 2 motorlu alüminyum korkuluklu hasta yatağı ise, güvenilir korkulukları ile hastaların güvenli bir şekilde istirahat etmesini sağlar.

Üründe tek parça şeklinde kaldırılıp indirilebilen yan korkuluklar; kendi kendine yataktan kalkmaya çalışan hastaları engelleyecek şekildedir. Kaldırıp indirmeyi sağlayan tuş yatağın ayak tarafında kalmaktadır. Böylelikle hastalar daha güvenli bir şekilde yatar. Fakat destekle de olsa yataktan kalkıp oturabilen hastaların kullanımına uygun yan korkuluklar değildir.

2 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Yatağı Özellikleri

Kullanım Kolaylığı: Ürünün motoruna bağlı kumandası, yatağın hareket ettirilmesini sağlar. Kumandayı hasta kendi de kullanabilir.

Korkuluk Güvencesi: Ürünün korkulukları hastaların yataktan kendi kendine kalkmasını veya düşmesini engeller. Bariyerler sayesinde yatak güvenlidir. İndirildiğinde yatağın kenarında kalır.

Hareketler: Ürünün sadece sırt ve ayak tarafı hareket edebilir. Yerden yüksekliği sabit olup, baş ve ayak tarafı hastanın isteğine ve ihtiyacına göre ayarlanabilir.

Ebatları: 1*2 metre dış ölçülere sahiptir. Yerden yükseklik 55 cm’dir.

Şilte: Set içerisinde bulunan standart yatak, hava alabilme özellikli, lazer kesimli ve fermuarlı kılıfa sahip bir sünger yataktır.

2 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Yatağı Siparişi Nasıl Verebilirim?

Ürünün hastanıza uygun olup olmadığını araştırmalısınız. Bu ürün ile alakalı detaylı bilgileri alanında uzman satış temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Satış sonrası iade olmayacağından alacağınız ürünün hastanıza fayda sağlayacak olması gereklidir. Mağduriyetleri önlemek ve doğru yönlendirebilmek adına firma çalışanlarımızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.