3 Motorlu Hasta Yatağı

3 Motorlu Hasta Yatağı Hangi Hastalara Uygun?

3 motorlu hasta yatağı daha çok bakım yapılan hastalara, ev ortamında hastanın bakımında zorlanan hasta yakınlarına kolaylık sağlaması açısından tavsiye edilir. Yükselip alçalabilir fonksiyonunun olması daha rahat bakım verme olanağı sağlar ve hastanelerde de çokça kullanılır. Ev ortamında kullanılabilecek bu ürün, hastaların alt değiştirme, sağa sola çevirme veya çarşaf değiştirme gibi işlemlerin daha kolay yapılmasını sağlar.

Hasta bakıcılarının sürekli eğilerek bakım yapması durumunda, onlarda da sağlık sorunları oluşmaktadır. Hasta bakıcılarının eğilmemesi için bu ürün tercih edilmektedir. Hastanın rahatlığı kadar hastaya bakan kişinin de hayatının kolaylaştırılması önemlidir. Hastaya bakan kişinin bakım verme kalitesini etkilediğinden, bu ürün bakıma muhtaç hastaların kullanımı için kesinlikle tavsiye edilir.

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

3 Motor 3 Hareket: Üründe bulunan motorlar bir görevi üstlenir. Bir motor yatağın sırt kısmını kaldırmaya yarar, diğer motor ayak tarafının hareket ettirilmesini sağlar. 3 motor ise yatağın yukarı doğru kaldırılıp indirilmesini sağlar. Asansör özellikli bir hasta yatağıdır.

Kurulum & Teknik: Ürün demonte şeklinde ev adresinize getirilir. 1 x 2 metre ölçülerindedir, 1 metreye kadar yükselip alçalabilir. Tekerlekleri sabitlenebilir ve taşıma kapasitesi 100 kg’dir.

Sünger: Şilte hastanın sağlığı için çok önemlidir. Üründe kullanılacak olan şilte, standartlara göre özel olarak üretilmiş, sıvı geçirmeme özellikli fermuarlı kılıflardan oluşan ürünlerdir.

3 Motorlu Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Nasıl Sipariş Verebiliriz?

Hasta yakınlarının gözünde her hasta yatağı aynı gibi gözükse de, kalite olarak çok fark vardır. Ürünün hem kalitesinden hem de sipariş sonrası size destek verecek satıcıdan emin olmalısınız. Hastanızın mağduriyet yaşamaması için firmamızı arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.