4 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı

4 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Tercih Nedeni Nedir?

4 motorlu ahşap hasta yatağı, hastane yatağı görüntüsünden uzak tamamen mobilyalı yatak görünümünde, hastaların yatış pozisyonlarını değiştirebilen ve psikolojilerine iyi gelen bir üründür. Evde kullanımı düşünüldüğünde, hastalar için en rahat hasta karyolasıdır. Özellikle yaşlı ve alzheimer hastaları hastane tipi hasta yataklarını, kabul etmeyebilirler. Bu nedenden dolayı çokça tercih edilen bir fonksiyonel hasta yatağı modelidir.

4 motorlu ahşap hasta yatağı ithal bir üründür. Fakat firmamız Platin Yatak tarafından yedek parça desteği sağlanmaktadır. İthalatçısı ile direkt irtibatta olarak hastalarımızın mağduriyet yaşaması engellenmektedir. Şık tasarıma sahip ahşap hasta yatağı, hasta yatağı olarak değil normal baza olarak da kullanılabilmektedir.

4 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Özellikleri

Hareket Pozisyonları: 4 motorlu hasta yatağında olması gereken tüm fonksiyonlar mevcuttur. Sırt kaldırma, ayak kaldırma, asansör, trendelenburg pozisyonları ve yarı koltuk seçeneği mevcuttur.

Kullanım: Elektrik sistemlidir, ev faturasını etkilemez. Motoru maksimum 90 kg içindir. Ölçüleri 115*215 cm dir, istenilen yükseklik seviyesinde durdurulabilir. Korkulukları kaldırılıp indirilebilir sistemlidir.

Tutunma Aparatı: Ürünün set içerisinde hastanın yukarıdan tutunarak kalkmasını sağlayan destek veren tutunma aparatı mevcuttur.

Demonte: Ürün demonte edildiğinde fazla yer kaplamaz. Tekerlekleri ile sürülebilir, kaldırılıp ihtiyaç halinde kullanılabilir bir üründür.

4 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Garantisi

Ürünü hangi satıcıdan aldığınız, daha sonrasında oluşabilecek sorunları engellemek adına çok önemlidir. Özellikle ithal ürünlerde yedek parça sorunu yaşamamak için 13 yıldır bu işi yapan Platin markamızdan 4 motorlu ahşap hasta yatağını temin edebilirsiniz. Firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, tüm sorularınızı yetkili çalışanlarımıza sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.