2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı

2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Niçin Tercih Edilir?

Hastalarımız tarafından psikolojik açıdan tercih edilen bu ürün, mobilya görünümü sayesinde hastaların kendilerini rahat hissetmesini sağlıyor. Hasta yatakları ev ortamında hastane ortamı oluşturacağından, hastaların psikolojisini olumsuz etkilemekte ve özellikle yaşlılar için hastane tipi hasta yatağının kabul edilmemesi söz konusu olabilmektedir. Ahşap hasta yatağının plastik görüntüsünden uzak olması, ev içerisinde mobilya gibi durmasını sağlar. Baza tipi hasta yatağı olarak da adlandırdığımız bu ürün, huzurevlerinde de çokça tercih edilmektedir.

2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Özellikleri

Mobilya Tipi: Ürünün 4 çevresi ahşap mdf ile kaplanmıştır. Mobilya görüntüsü sayesinde hastaları cazip kılar.

Sistem, Motor: Ev elektriğine uyumlu, prize takılması yeterlidir. Motorları ise yatağın baş ve ayak tarafının hareket ettirilmesini sağlar. Yerden yüksekliği sabittir.

Hareket Pozisyonları: Yatağın baş tarafı 90 dereceye kadar kaldırılabilir. Ayak tarafı ise ayak uyuşukluğunu gidermek için yukarı doğru kaldırılıp indirilebilir. İstenilirse birbirine orantılı olarak aynı anda da kaldırılıp indirilebilir.

Teknik Detaylar: Yatak tek kişilik 1*2 metre ölçülerindedir. 90 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. Yerden yükseklik maksimum 55cm dir.

Korkuluk: Hastaların kaymasını veya düşmesini engelleyecek, alüminyum bariyerleri vardır.

2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Hastama Uygun Mu? Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sadece görüntüsüne bakarak hasta yatağı satın almak daha sonra mağduriyet yaşamanıza neden olabilir. Hastanıza alacağınız hasta yatağının hastanızın ihtiyaçlarını karşılıyor olması gereklidir. Bu üründe bulunan korkuluklar, destek almadan kendi kendine yataktan kalkıp oturabilen hastalar için uygundur. Eğer ki, kafa karışıklığı yaşıyorsanız satış temsilcilerimizi arayarak, istişare edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.