3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 Motorlu Hasta Yatağını Hangi Hastalar Kullanabilir?

3 motorlu hasta yatağı, bakıma muhtaç, bakım verme zorluğu çeken hasta yakınları için çok faydalı bir üründür. 3 Motorlu hasta yatağında yerden yükselip alçalma özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde hasta yakınları, hasta yatağına doğru eğilmek durumunda kalmaz. Yatağı yükselterek istenilen seviyede bakım sağlayabilir. Bu özellik sayesinde de hastalar daha rahat eder. Hareket edemeyen bakım sağlanacak olan hastaların kullanımına tavsiye edilmektedir.

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama Şartı Nedir?

Ürünü kiralayabilmek için İstanbul’dan arıyor olmanız gereklidir. Şehirler arası kiralama seçeneğimiz yoktur. İstanbul içi merkez bölgeler için AYLIK kiralama seçeneğimiz olup, 1 gün içinde 15 günlük kullanım için de fiyatlar sabittir. Ürünün teslimatı ve kurulumu firma çalışanlarımız tarafından sağlanmakta olup, yine ihtiyaç kalmaması halinde ürünün geri alınmasını biz sağlıyoruz. Bu koşullar dahilinde hasta yatağını kiralayabilir istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

  • 3 Motorlu hasta yatağının sırt dikleştirme, ayak kaldırıp indirme, ve yerden 1 metreye kadar yükselip alçalabilme özelliği mevcuttur.
  • Ürün evinizdeki elektrik sistemine uygundur ve kumanda ile hareket ettirilir.
  • 3 Motorlu hasta yatağı kilolu hastalar için uygun değildir. Maksimum taşıma kapasitesi 100 kg’dir.
  • Hasta yakınları eğilmeyeceğinden daha rahat bakım vereceklerdir.
  • Ürünün ölçüleri 1×2 metre olup, ürün teslim edilmeden önce yeri ayarlanmalıdır.
  • Kumandasını hasta da kullanabilir.
  • Odadan odaya değil de, oda içerisinde değişiklik sağlanabilir.

Nasıl Kiralanır?

Ürünü kiralamak için firmamızı aramalısınız. Yetkili çalışanlarımız yatağın teslimatını, kiralama şartlarını ve diğer bilgileri sizlere aktaracaktır. Firmamızda bulunan tüm ürünler dezenfekte edilerek müşterilerimize teslim edilecek olup, kullanımı kolay ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.