4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı Niçin Tercih Edilir? Piyasadaki Farklar Ne?

4 Motorlu hasta yatağı kullanılabilecek en fonksiyonel ve en rahat hasta yatağıdır. Hastaların konforu ve bakım işlemlerinin kolaylaşması için 4 motorlu hasta yatağı kullanılır. Hastanın yataktan kalkıp oturabilmesi için alçak üretilen, görüş açısı geniş, her hastaya uyumlu, kullanımı kolay ve pratik bir üründür. Platin Yatak olarak imal ettiğimiz bu ürün dayanıklı olduğundan yurtdışında da en çok talep gören modelimizdir.

Bilinmelidir ki, her 4 motorlu hasta yatağı aynı üretilmemiştir. Üzerinde kullanılan demirler, taşımayı sağlayacak motorlar, hastanın sağlığını ilgilendiren sünger yataklar, her kalem hasta yatağının kalitesini değiştirmektedir. Dolayısıyla kırılmayacak, motoru arıza vermeyecek, sünger yatağı rahatsız etmeyecek hasta yatağını aldığınıza emin olmalısınız. Firmamızdan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Motor Garantisi: Motorlarımıza güveniyoruz. 230 kg ye kadar hasta taşıma kapasiteli olup, piyasada kullanılan en arızasız ve en pahalı motorlardır.

Hareket: Üründe sırt kaldırma, ayak kaldırma, yerden yükselme alçalma, trendelenburg pozisyonları, yarı koltuk olabilme özellikleri vardır. Hareket edebilen hastaların konforunu arttırırken, bakıma muhtaç hastaların ise bakım verme kalitesini arttırır.

Sünger Yatak: Sünger şiltenin kalitesi hastalarımızın rahatlığı için çok önemlidir. Firmamız tarafından ürünün set içerisine koyduğumuz sünger şilte, sıvı geçirmez kılıflı hasta yatağıdır.

Platin 4 Motorlu Hasta Yatağı Siparişi Nasıl Verilir?

Platin marka olarak ürettiğimiz 4 motorlu hasta yatağının siparişini firmamızı arayarak verebilirsiniz. 4 Motorlu hasta yatağı için ekstra 4 yıl motor garantisi sunuyor olup, hastalarımızı mağdur etmiyoruz. Titizlikle çalışarak, hastalarımızın konforunu sağlıyoruz. Firmamızı aramanız halinde, 4 motorlu hasta yatağı ile ilgili çok daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.